do
Soru Sahibi
31 Ocak 2018 22:36

HEPATİT.B

selam hocam ben bildiğim kadarı ile inaktif hepatit b taşıyıcıyım.en son benden istenen hbv dna testleri idi bundan önceki testlerimde hep saplanamadı sonucu çıkmıştı.benden son istenen test sonucumda ise hbv dna prc kanttitatif 71 hbv dna (genom sayısı )242 hocam bu normal bir sonuç mu? hocam sorma sebebim benim takibim 2002 yılından beri. ıst.cerrahpaşada 6 aylık sürelerle devam ediyor.ben şu anda çanakkalede yaşıyorum.takibi yapan doktorlara ulaşma şansım yok.cevaplarsanız sevinirim.saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Arif Kaya
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Gastroenteroloji veya enfeksiyon hastalıkları ile ilgili spesifik bir soru olduğu için ilgili doktorlar daha sağlıklı bilgi verebilir.

26 Şubat 2018 20:48