27 Ağustos 2017 21:48

HAREKEKETLİ BEBEK

MERHABA.BENİM 1.5 YAŞLARINDA AŞIRI HAREKETLİ VE HALA KONUŞMAYAN CİNSİYETİ ERKEK OLAN BİR YEĞENİM VAR.SIK SIK AĞLAMA NÖBETLERİ GEÇİRİYOR.KENDİNE ZARAR VERECEK DAVRANIŞLARI VAR. ANNE VE BABASI BAŞEDEMİYOR.AŞIRI BUNALDILAR VE YORULDULAR.BU KONUDA NE GİBİ TAVSİYELERİNİZ OLABILIR.ZEKA PROBLEMİ YOK.HERHANGİ BİR SAĞLIK PROBLEMİDE YOK.HİPERAKTİVİTE OLABİLİRMİ DİYE ENDİŞELENİYORUZ.İLAÇ KULLANMAK İSTEMİYORUZ. BU SORUNUMUZUN İLAÇ ALMADAN BİR ÇÖZÜMÜ VARMI ACABA

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, o zaman soylediginize göre bir şeyı yok. Çocuğun sikintilarini tam olarak öğrenmeden. Çocuğun davranislarini görmeden ne söylersem yanlış bilgi vermiş olurum.Biz İlaç kullanmadan çözüm sağlıyoruz. Randevu alıp gelirseniz yardımcı olmaya çalışırım. *** *** **

1 Eylül 2017 09:13