AM
Soru Sahibi
3 Aralık 2015 07:44

Final sorusu

Hoca merhabalar ftr 1. Sinif ogrencisiyim final sorusu bize aylar oncesinden verildi ve sadece 3 haftamiz kaldi ne yapacagimi bilmiyorum yardimci olursaniz sevinirim soru soyle '30-35 yaslarinda kadin evde temizli yaparken dusuyor ve beline darbe aliyor elink degdirdiginde kan goruyor acil servisi arayarak en yakin saglik kurulusuna goturuluyor doktorlar tarafindan gerekli tetkikler yapiliyor ve hasta fizyoterapiste havale ediliyor fizyoterapist olarak siz hucre sinir kas , endokrin ve kan konularina ait derslerde ogrendiginiz bilgiye gore bu durumla ilgili bilgisel yaklasiminizi aciklayip uygulanacak yontem ve metodlarinizi yaziniz' demis simdiden tessekurler :)

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu soruya nasil cevap verilebilir ki. Doktor tedavisini yapmis. Fizyoterapist taniya gore uygulama yapmasi gerek. Tanisi belli degil. Hocaniz muhtemelen derste anlattigi bir konu vardir ve senden bunu cevaplamani istiyordur.

21 Aralık 2015 15:01