DS
Soru Sahibi
9 Eylül 2015 20:54

Ari sokmasi

Dun oglen diz kapagima ykin bir yerden ari soktu (kent te gezerken koy ya da kirda değildi) ve dun ve bugünden itibaren sislik geçmiyor sislik artti ve tum diz kapagimi kapladı iğnesini göremedim arinin soktuğu yer ve tum diz sis. Bu derece buyuk alandaki sislik normal mi yapmam gereken nedir su ile ve soğuk suyu ile temizledim simdiden cok tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Eger gercekten ari soktuysa ve ignesi gorunmuyorsa mikrop kapmamasi icin sabunlu suyla yikamaniz yeterli. Ari zehirine karsi vucudunuz bir tepki veriyor. Bu ilk gunlerde yangili olur. Eger sislik 3 gun sonunda giderek artiyor ve beraberinde ates varsa doktora gorunmenizde fayda var.

8 Ekim 2015 22:53