BH
Soru Sahibi
4 Temmuz 2017 15:52

El üstü çatlağı

Hocam merhaba elim ustunden catladi serce parmagimin hizasindan el ustunden 25 gun alcida durdu alci cikalida 20 gun oldu ancak halen elim bilegimden itibaren parmaklarim eliminin ustu dahil baya sis hocam bazende aciyor hala böyle sis olmasi normal mi yoksa bi sorun varmidir varsa nasil gecer hocarim simdiden cok sagolun.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Engin Kesgin
Ortopedi ve Travmatoloji

merhaba, eklem bölgelerine yakın kırıklarda eklemlerde sertlikler olabiliyor. bu normal süreç bazen uzayabiliyor.fizik tedavi veya ortopedi polk başvurmanı tavsiye ederim. geçmiş olsun. hareketli ve sağlıklı günler dilerim.

5 Temmuz 2017 11:25