DY
Soru Sahibi
27 Ocak 2021 20:15

Dişte lezyon

Merhaba 34 yaşındayım sağ 1.azı dişimde derin çürük vardı kanal tedavisi yapılırken diş içinde iğne kırıldı.kemiğe saplanmış durumda.üzeri dolduruldu.Marmara ünv.ve İstanbul ünv Çapa da da muayene ettiler iğnenin ilerlemeyeceğini söylediler.(dolgu 2014 te yapıldı)Sayın hocam sorum şu:Diş rutin kontrolüne gittiğimde dış hekimi bu dişte lezyon olduğunu söyledi bu kötü birşey mi iğne mi sebep oldu.Lezyon olunca ne gibi belirtiler veriyor.Teşekkür Ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Abdulkadir Özşahin
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. Dişinizin durumunu değerlendirmek için detaylı muayene edip yüz yüze görüşmek daha faydalı olur. Endodonti uzmanı na gidip detaylı bilgi almanızı tavsiye ederim

19 Mart 2021 08:08