bs
Soru Sahibi
20 Ocak 2013 14:31

dişlerim dengesiz

merhaba ayın 7 sinde dişlerim kesildi ölçümü verdim ikinci gitmemde ölçümün olmadığını söyledi bir ölçü daha verdim ikinci ölçüden sonra tekrar gittim prova yapmadan dişlerimi taktı gönderdi dişlerim alt çeneye değmiyordu yemek yiyemiyor konuşamıyordum tekrar gittim protezlerin altını tıraşladı dediki eğer kaplamaları çıkarırsam kendi dişlerin gelebilir korkudan gidemiyorum yardım ne yapacağımı bilmiyorum teşeekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Dt. Onur Geçkili
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

böyle bir tedavi malesef yanlış olmuş. PRova yapılmadan yapılan işlerde sıklıkla bunları gözlemliyoruz. *** *** ** telefonum, arayın beni yardımcı oliym

28 Ocak 2013 14:24