1 Eylül 2020 12:58

diş kökünde lezyon

doktor bey gerçekten çaresiz kaldım dişimi kaybetmek istemiyorum sizin uzman görüşünüzü almak istiyorum muayene olmak isterim ama il dışındayım en arkadan 2. alt dişimin kaplamasını değiştirdim üzerine birşey yerken hafif ağrı oluyor geçiyor arada sızlıyor dişimi fırçaarken diş etinde kanama oluyordu film çektirdim kökün ucunda yanına doğru lezyon oluşmuş bir diş hekimi çekmek istedi açıkçası izin vermeyip başkasına gösterdim.ayrı film çekti kökü sağlam dedi hiç bişey yapmaya gerek yok dedi. şimdi böyle olunca 3. bir diş hekimine gösterdim lezyon var 6 ay bekleyelim yok olabilir olmazsa kanal yaparız dedi. filmim var size burdan nasıl iletebilirim bilemedim fakat beklenebilir mi görüşünüzü alabilir miyim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Abdulkadir Özşahin
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

*** *** ** nolu klinik randevu telefonumuza Whatsap tan filmi gönderebilirsiniz. Filmi görüp değerlendirip sizi bilgilendirebilirim

14 Eylül 2020 13:19