EL
Soru Sahibi
17 Ekim 2020 23:27

Diş duzeltme

Mrhb hocam 2 diş eksikliginden dolayi 8 sene önce üstteki 8 disime zirkonyum kaplama yaptırdım boş olan disimin altında boşluk olduğu için hava aliyo ve arada iltihap oluyo ayrıca ön dislerimde biraz ayrıldı bu durumda kaplama dişlerde duzeltme yaptirilabilirmi yoksa yeni kaplamami yapmak lazım şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Sinan Kocamanoğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhabalar Leyla hanım, Uzun zamandır ağızda kalan dişlerde ne yazık ki düzeltme işlemi yapılamıyor. Ağızda beklemiş porselen malzeme tekrar fırınlama yapıldığında tamamen bozuluyor. O yüzden baştan bir planlama yapılarak yeni protezler yapılması en uygun çözüm olacaktır sizin için... İyi günler dilerim...

18 Ekim 2020 07:22