30 Ekim 2020 02:06

ağız kokusu

hocam merhaba,benim dişlerim küçüklüğümden beri sıkıntılı,küçüklüğümden beri ağız kokum var.annem ben bebekken kan ilacı kullanmış,ondan senin dişler böyle oldu diyor.kardeşlerimin dişleri inci gibi.benimkiler ise yamuk yumuk,çok fazla çürüğüm var ve ağız kokusu var.çürükleri ve ağız kokusunu tedavi eden bir ürün var mı?hangi diş macununu kullanayım?ne tavsiye edersiniz ilerde dişlerimi kaybetmek istemiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Sinan Kocamanoğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

İyi günler bu konuda mutlaka bir diş hekimine müracaat etmenizi tavsiye ederim... Ağız kokusu birçok sebebr bağlı oluşabilir. İlaca bağlı olduğunu düşünmüyorum... Çürük bir diş, dişeti iltahabı, akut veya kronik enfeksiyonlar, boğaz iltahabı vs Geçmiş olsun

30 Ekim 2020 15:14