2E
Soru Sahibi
18 Nisan 2021 12:27

Covid ve sjögren

Hocam merhaba, Sjögren hastasıyım . Covid 19 a yakalandım. Her gün plaquenil kullanıyorum günde 1 adet. Bana verilen covid ilacını kullanmalı mıyım? Kullanacaksam da plaquenili bırakmalı mıyım? Covidi grip gibi geçiriyorum. Bilgi verirseniz çok sevinirim. Saygılarımla,

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Zeynep Ertürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, plaquenili ve getirilen ilaçları bir arada alabilirsiniz, plaquenili almaya devam edin, geçmiş olsun.

19 Nisan 2021 08:24