bf
Soru Sahibi
30 Aralık 2018 21:53

Cocuklar da saç bakımı

31 aylık kızımın saçları çok zayıf ve uzamiyor ondan daha küçük olan çocukların saçı kızımın saçından hem daha uzun hem daha canlı. Bunun için vitamin desteği falan kullanmam gerekir mi acaba.

1 cevap
Cevaplar (1)
Çocuk Gelişim Uzmanı Selin Şit
Çocuk Gelişim Uzmanı

Merhaba Fatma Hanım, Bu beslenme ile ilgili bir konu olabilir. Çocuğun beslenmesine dikkat edebilir, yeterli vitamin mineral alımını sağlayabilirsiniz. Ek olarak vitamin desteği de alabilirsiniz.Detaylı bilgi için lütfen doktorunuza danışınız. İyi günler dilerim

31 Aralık 2018 10:05