CC
Soru Sahibi
3 Ocak 2014 18:20

çocuk psikolojisi

İyi çalışmalar doktor hanım,benim bir sorum olacak.18 aylık bir oğlum var sorunumuz gittiğimiz ortamlardaki çocukları ısırıyor ve yüzlerini yoluyor ama bunu çocukları sevmek için yapıyor.Böyle sevildiğini düşünüyor sanırım.Bu duruma çok üzülüyorum,çok çaresizim ne yapacağımı bilemiyorum.Birde çok hırçın istediği olmadığında kendini yerden yere atıyor.Lütfen bana bir yol gösterin,bir psikolog görmelimi oğlumu ne yapmalıyız. Şimdiden teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Her ortamda şiddete meğilim varsa v çaresiz hissediyorsanız profesyonel yardım almalısınız

30 Ocak 2014 17:47