ÇE
Soru Sahibi
30 Aralık 2013 17:26

çocuğumda işitme kaybı ve cihaz kullanımı

Merhaba, kızıma 5 yaşında işitme kaybı teşhisi konuldu. bugün 3. sınıfa gidiyor. sosyal hayatında zorlanmaya başladı. işitme cihazı kullanma konusunda çok arada kaldık. onu nasıl etkileyeceğini bilmiyorum. sizce ona bunu nasıl anlatmalıyım. ya da nasıl davranmalıyım. Teşekkürler,

1 cevap
Cevaplar (1)

Siz bu durumu ne kadar normal karşılarsanız o da normal karşılar hepimizin zayıf tarafları var çocugunuza surecın bu yonunu de gosterdıgınızde kabullenmesı kolaylaşır

30 Ocak 2014 17:40