tm
Soru Sahibi
11 Ocak 2017 12:42

çaresiz kaldık

hocam alamıza pankreas kanseri dediler pete girdi pette ki sonoç meme kanseride var dendi ama pankeras yeni başlangıçmış meme kanseri damarlarıda sardı diye amaliyat yapmuyorlar kemo terepi görcek diyorlar azalma olursa amaliyat diyorlar ama hiç bu zamana kadarda azalması olanı görmedik dediler ve tıpbi olarak 1 yıl ömür verdiler siz ne diyorsunuz hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Pelin Altınok
Radyasyon Onkolojisi

çok geçmiş olsun. anlattığınız durumda en sağlıklı görüşü hastaya ait tüm tetkikleri gördükten sonra söylemek mümkün.

3 Mart 2017 11:17