CA
Soru Sahibi
3 Kasım 2018 17:59

Çalışmayı sevdirebilir miyiz

8 yaşındaki oğlum bir türlü ödevlerini yapma konusunda bu disiplin kazanamadı 10 dk da sıkıldım elim acıdı yoruldum bı dışarıya bakayım gibi bahanelerle dersin başından kalkıyor ve geri gelmek istemiyor 1 saatlik ödev bütün akşam bizim için kabusa dönüyor bazen sabaha sarkiyor ödev yapma sorumluluğu ve dersi sevmesini nasıl sağlayabiliriz dehb olabilir mi seviyesine göre zor sayılabilecek soruları cozebiliyoken çok kolay sorularda takılabiliyor nasıl bir yol izlemeliyiz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, gerekli testler sonucunda daha iyi yönlendirmeler yapılabilir.

3 Kasım 2018 20:29