CP
Soru Sahibi
17 Mayıs 2019 12:37

Bana çok tepkili

merhaba benim oğlum eylülde 4 yaşına girecek. Hemen hemen 3.5 yaşında yeni bir kardeş geleceği için ve sosyalleşmesi için kreşe göndermeye başladım ilk zamanlar çok zorlandım gitmek istemedi öğretmeni ile konuştuğumuzda ise çok mutlu olduğunu ve en uyumlu öğrencilerinden biri olduğunu söyledi ama evde bize terör estirirdi bunu gebeliğime bağladım bebek doğduktan sonra kıskançlığı oldu ama çabuk alıştı ve ne kadar kıskansada kardeşini seviyor son bir kaç haftadır eski davranışlarına tekrar başladı okuldan geldikten sonra ne yapar eder bir bahane bulur ve ağlar çok çaresiz kalıyorum ne yapacağımı bilemiyorum yanlış birşeyler var ve bunun tam olarak ne olduğunu bilmiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Perihan Hanım, belli ki çoçuğunuzun iç dünyasından halledemediği bir durum var. Bu konuda oyun terapisi almanızı tavsiye ederin.

22 Mayıs 2019 09:52