yR
Soru Sahibi
7 Kasım 2018 19:50

6.5 yasinda ki kizimda ara ara unutma

İyi aksamlar benim size danismak istedigim sey kizim 6.5 yasinda bundan bir ay önce anne korkuyorum aklima kötü seyler geliyor ile basladi bunlar kotu yemek pis yemek sümüklü yemek salak anne demek istiyorum diye idi durumu arttirinca bende de kaygi bozukluğu var kizmalarim oldu bagirdigim zamnlar yetr artik aynı şeyleri soyleme diye sonrasi durum ben kizdikca artinca danismana basladik tabi bende kaygim çok arttı doktir bu durumun normal olduğunu cocuklarin bu yaslarda boyle seyker soyleyebilecegini soyledi ve benim kaygiminda yuksek olmasi ile benimde danismana gitmem gerektigini soyledi ve bende basladim.surekli ardinda gezdim ne ediyor ne yapıyor diye odasina gitse gidip baktim doktorun tavsiyesi ise ben ne kdr sakin kalirsam cocugun bu durumunun yatisacagi oyle de oldu ne kdr normal karsilarsak okdr rahatladi ve durum azaldi.ama suan da soyle bi durum var on bes gündür bazı şeyleri unuttugunu farkettim arkadaşın ismi biseylri anlatirken yarida birkma falan bende aa niye unuttu neydi anlatsana nasildi ne ysptin okulda diye zorlamalar markete gittik hangi marketti diye hep sorularımla bunattim baskasiyla konusaa bile yanlış soylese aa kizim oylemiyfi boyleydi unuttunmu falan hep ardinda gezdim su bir kac gundur biraz kendimi tiparmaya cocuga baski ve kaygimj gösterme meye çalışıyorum bu durumun sebebi benim baskilarim mi acaba amcasinin ismini unuttu sonra hatirladi ben hemen amcalarinin ismini say bakim neydi su kimdi adi neydi falan.bugun az once sofrada baba baba diye babasina seslendi bisey dicekti sonra unuttum neyse dedi ben bu dura acayip takiliyorum gormek istedigim icin mi boyle yoksa ben cok kaygi strew yaotigim icin mi cocukta böyle bisey gelisti insallah cvp verirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Rabia Hanım, içinde bulunmuş olduğunuz bu sıkıntıyı sürecinizi takip eden uzmanlara sormanız daha sağlıklı olacaktır. Aksi takdirde varsayımlarla cevap vermek zorundayım.

7 Kasım 2018 22:05