ÜG
Soru Sahibi
7 Mart 2017 07:59

Besin programı

Ben sporcuyum body-fitness ile uğraşıyorum fakat okadar etkili karın çalışmama rağmen erittğim yağı besinlerle tekrardan alıyorum. Yediklerime dikkat ediyorum fakat hangi besinde nekadar yağ var bilmiyorum acilen bir beslenme programı almam gerekiyor. Randevu alsam yardımcı olabilir misiniz ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Gökhan Bey, tabi yardımcı olabilirim. Nerede yanlış yaptığınızı görmek için de 3-4 gün kadar besin tüketim kaydı almanızı tavsiye ederim. Yani hangi saatlerde neler yiyorsunuz ve ne kadar yiyorsunuz bunları görmek gerekir.

9 Mart 2017 22:02