tc
Soru Sahibi
26 Şubat 2014 20:18

Beloc 50

Hocam umarım acele cevap verebilirsiniz babama stend takılmıştı ilaç listesi verildi monoket günde 1 beloc 50 günde 2 yazıyordu bizde zaten herşeye uymaya çalışıyoruz aynen kullandık ama stend takmadan önce tam tersi monoket 2 beloc 50 günde 1 idi kafamız karısınca hastaneyi aradık yanlış yazılmıştır beloc 50 den 1 olacaktır dedi tabi sinirlendik ama sorum babam bu şekilde beloc 50 yi günde 2 attık yeni ne yapmalıyız teşekkür ederim saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren
Kalp Damar Cerrahisi

Geçmiş olsun. Herşeyden önce stres içinde olmayın. Babanızın şu andaki kalp atım hızı ve tansiyonu çok düşük değilse kendini iyi hissediyorsa endişelenmeyin. Beloc 50 nin günde 2 defa hatta 200 mg. dozda verildiği zamanlar da vardır.

26 Şubat 2014 20:25