KZ
Soru Sahibi
4 Mayıs 2014 02:33

Aort anevrizması ameliyat sonrası,

Hocam merhaba, bundan 2 yıl önce babam aort anevrizması için ameliyat oldu. ameliyat sonrasında tansiyon stabilitesi için beta blokerlar kullanıyor. bu tansiyon ilacından sonra babamda astım gelişti, astım için de ilaç kullanıyor. Babamda geceleri uyurken bariz bir şekilde gözlemlediğim baş titremeleri var. Bayağı belli olan titremeler, uykusundan uyanmıyor ve gün içinde de ara ara olduğunu söylüyor. eskisi kadar dinç değil ve çok çalışmaya bağlı yorgunluktan olabilir mi, sebebi nedir bu baş titremelerinin merak ettim danışmak istedim. Kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren
Kalp Damar Cerrahisi

Babaniza bir eko bir de thorax CT yaptirin sonuclarini gormek gerekir. Gecmis olsun

10 Mayıs 2014 07:09