ÇŞ
Soru Sahibi
28 Haziran 2017 18:00

Bebek hircinligi

Esra hanım merhaba iki bucuk yaşında erkek bebeğim var çalışıyorum esim ve benim çalışma saatlerimiz biraz uzun oglumla yeterince vakit geciremiyoruz bazi donemler anneanne bazi donemler babaanne bakiyo oglum cok hırçın inatçı kuzenlerine bana çevredekilere sürekli vuruyor istiriyor her yolu denedim ama duzelmiyor krese gondersem duzelirmi sizce cok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Düzensiz hayat yasantisindan kaynaklı olabilir. Anlattiginiza gore bayagi sikintili donemden geciyor.Pedagojik Danışmanlik hizmetimizden yararlanarak daha detayli şekilde konusulması gereken bir durum.çünkü konunun detayları önemli.

13 Ağustos 2017 09:01