BK
Soru Sahibi
4 Mart 2017 05:49

Bebek gelişimi

Merhaba kızım 8 buçuk aylık kilosu 9 kilo boyu 74 cm sizce nasıl gelişimi ayına göre normal mi bana zayıf gibi geliya ama sizce nasıl ve bu aydaki bebekler neler yapmalı yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba çocuğunuzun boy ve kilosu gelişim dönemine göre gayet iyi. Çocuğunuzun yaşına uygun oyunlar oynamalısınız. 6-12 aylık çocukların oyuncak seçimi bu şekilde olmalıdır: -YUMUŞAK TOPLAR -LEGOLAR -GEOMETRİK ŞEKİLLİ PLASTİK OYUNCAKLAR -ÜST ÜSTE GEÇEN RENKLİ HALKALAR -OYUNCAK MÜZİK ALETLERİ -BÜYÜK RESİMLİ VE YAZISIZ KİTAPLAR -RENK RENK KÜPLER

9 Mart 2017 15:36