BK
Soru Sahibi
23 Eylül 2016 19:35

Ayak tabanı yanmasi +diz arkası yanma batma kasılma +baldır yanması

Iyi günler,sol ayak tabanımda, hafif ağrılı yanma var 2 ay dır ,+ sol diz arkası yanma batma kasılma + sol baldır da hafif ağrılı yanma batma kasılma var,kullandığım terlik yaptı diyerekten değiştirdim,geçer gibi olsada, sonraları dahada arttı yanma ağrı batma kasılma. .sizce sorun nedir ve hangi bölüme başvuru yapmalıyım? Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murat Baloğlu
Ortopedi ve Travmatoloji

selamlar bu şikayetler için ortopedi hekimi tarafından değerlendrilmeli gerekirse görünteleden yardım alınabilir. istediğiniz zaman size yardmcı olmak isterim

24 Eylül 2016 11:18