AM
Soru Sahibi
20 Nisan 2018 20:09

MENİSKÜS VE ÖN ÇAPRAZ BAĞ

Merhaba hocam 3 hafta önce menisküs ve çapraz bağ ameliyatı oldum doktorum taburcu olurken üzerine basmamamı ve birkaç hareket söylemişti yalnız fazla ağrı yaptığı ve zorlarsam birşey olur diye o korkuyla pek yapamadım tekrar kontrole gittiğimde bacağın çok zayıf geç toplayacak dedi ve 3 hafta sonra tekrar gelmemi söyleyip basmamamı söyledi yine şuan fizik tedavi görüyodum dizimi kırmaya çalışıyor yalnız çok acı veriyor bükemiyorun dizimi bu zamanla iyileştikçe kolaylaşırmı bükmem yoksa acı çekerek bir şekilde bükmemmi gerekiyor çünkü fazla zorladığımda sanki içeride birşeyler kopacakmış gibi bi his veriyor değişik bir baskı oluyor ne yapmalıyım hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murat Baloğlu
Ortopedi ve Travmatoloji

fizik tedavi öncesi agrı kesici kullanıabilir fakat muyane bulgunuz daha önemli

21 Nisan 2018 13:38