ÖT
Soru Sahibi
25 Aralık 2018 10:26

Akran zorbalığı

Esra hanım merhaba; Çocuğum okulunda arkadaşı tarafindan araştırdığım kadarıyla akran zorbaligina maruz kalıyor bu durumu nasıl aşabiliriz yardımcı olursanız çok sevinirim.tesekkur eder iyi çalışmalar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, akran zorbalığı günümüzde farklı yorumlansa da çocukların kendileri tanıması ve geliştirmesi gereken bir süreçtir. Bunun için çocuk kendisi ni ilk önce korumaya alması gerekiyor. Detaylı bir şekilde görüşülmesi gereken bir durum . Birazda ayrıntı li görüşülmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum. Pedagojik danışmanlık hizmetimizden yararlanmanizi tavsiye ederim.

31 Aralık 2018 12:29