ÇÖ
Soru Sahibi
1 Kasım 2017 15:19

Ağlayarak istediğini yaptırmak

Merhaba hocam 18 aylık bir bebeğim var bi kaç aydır her istediğini ağlayarak yaptırmaya çalışıyor babası da bende buna karşılık vermiyoruz .. Yanlız sarılmafan düşmüyor dinlemitor kendini yerlere atıyor..bir yazı okudum iki tip ağlayarak istediğini yaptıran çocuk diye 1.duygusal yoksulluktan kaynaklı 2.iktidarı ele geçirmek için ağlayan çocuk diyor yanlız 2.tip için 3_3.5 yaş aralığı deniyor sizce çocuğum duygusal yoksulluktan mı böle davranıyor yoksa iktidar mücadelesinden mi .. 18aylık bebek için her istediğini ağlayarak yaptırmak neden kaynaklı ve ben nasıl davranmalıyım gerçekten bazen çıldırma aşamasına geliyorum ve çok çaresiz kalıyorum.. Bu arada bebeğim prematüre 35 haftalık 1630 kilo doğdu.. Şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Konu biraz detaylı bir konu .doğru bilinen yanlışlarda yapılıyor gibi görülüyor. Detaylıca konuşmak için merkezimizden randevu almanızı rica ederim.

26 Kasım 2017 10:14