PP
Soru Sahibi
17 Mart 2013 14:42

acil

merhabalar 3 yaşındaki kızımın yoğun antibiyotik kullanımı nedeniyle üst ön dişleri tamamen çürüdü.bir kaç aydır ağrı yapıyor.diş hekimi diş dibi apsesi temizlenmeli kanal tedavisı ve dolgu yapılmalı fakat mardin de pedodonti olaması nedeniyle yaptıramıyoruz. kızım böbrek reflüsü hastası enfeksiyon riskine karşı hemen tedavi edilmeli mi?diyarbakır da size nasıl ulaşabiliriz. teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Behiye Bolgül
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

kızınız 3 yaşında ve de ağrısı varsa mutlaka tedavi edilmeli, ayrıca böbreklerinde bir rahatsızlık varsa daha fazla tedbirli olmalı ve enfeksiyon riskini ortadan kaldırmak için tedavi edilmelidir. Fakat muayene etmeden tedavi şeklini söylemek mümkün değil maalesef. Telefonum: *** *** **

18 Mart 2013 09:52