yt
Soru Sahibi
30 Ekim 2017 16:00

5 yaş çocuk cinselliği

merhaba hocam, benim oğlum 5 yaşında 2 buöuk yıldır kreşe gidiyor bu yıl ana ıkuluna başladı fakat orda arkadaşlarına karşı bazı cinsel davranışlar yapıyor bunula ilgili konustuk fakat ay sonra bi arkadasıyla birlikte tekrar bu davranış gerçekleşti sordugumuz zaman yanlış oldugunu biliyorum ama bi anda o başlatınca yaptım dedi bu konuyla ilgili ne yapmalıyız yardımcı olur musunuz

2 cevap
Cevaplar (2)

Yaptiklari şeylerin detayları onemlı nasıl davranışlarda Bulunuyor? Detaylı görüşülmesi için merkezimizden randevu almanızı rica ederim.

26 Kasım 2017 10:08
yt
Soru Sahibi

merhaba, randevu için kurumunuzu aradım dönüş bekliyorum Esra hanım, detaylarına gelince mesela birbirlerine özel bölgelerini gösterme, dudaktan öpmek isteme gibi durumlar suan da özel bölgeleri gösterme elleme gibi bi durum kalmadı konustuk anlattık, okuldaki rehber öğretmenlerde anlattı fakat bu sefer de yanlışlıkla dudagını öpmeye yaklaşmış bir arkadasının sordugumuz zaman yanlışlıkla diyor içimden bi his öyle dedi diyor, okulda bu sebebten sorun yasamasını istemiyorum yardımcı olursanız sevnirim.

27 Kasım 2017 10:43

Arkadaşları arayıp, size dönüş yapacağız dediler ise dönüş yaparlar isim soyad telefon verebilirseniz takibini sağlamaya çalışayım

27 Kasım 2017 11:21