mn
Soru Sahibi
16 Mayıs 2021 01:32

27 aylık kızım

Merhaba hocam 27 aylık bir kızım var dikkatimi çeken iki tane şey var bazen insanların ayaklarının önüne yatıyor yada onlerinde comeliyor ilgi göstermeleri için birde bu ara ilk defada görmüş olsa orta yaşlı erkeklere sarılmaya başladı ortama girdiği an gidip onlara sarılıyor bunları neden yapıyor davranış bozukluğu mu anlam veremiyorum bu arada kızım konusmuyorda tam olarak

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba sosyalleşmenin temelinin atıldığı bu yaşlarda, iletişim kurmak, kendini ve aile üyelerinin dışında diğer insanları tanımak amacıyla kendince yöntem geliştirerek,söylediğiniz bu tip davranışları sergiliyor olabilir diye düşünüyorum. Ancak yeterli veri alabilmemiz ve daha sağlıklı çözümler üretebilmemiz için online görüşme ile çocuğu ve sizleri tanımak her zaman daha uygun olabiliyor. Görüşmek dileği ile hoşçakalınız. *** *** **

19 Mayıs 2021 11:06