FK
Soru Sahibi
30 Aralık 2013 22:19

11 yaşındaki yeğen

Merhaba hocam benim 11 yasinda bir yeğenim var ve asiri yaramaz hatta yaramazliktan cok daha fazlasi bebekliginden beri hic sakin bir donemi olmadi ama artik psikolojik sorunlari oldugunu dusunuyoruz, surekli yalan soyluyor derslerinde de basarili degil okuldan ve arkadaslarindan sikayet aliyorlar kendine vurmaya ve tirnaklamaya basladi ve bunu baskasi yapmis gibi gosteriyor.Normalde cok sessiz gibi durup o anlarin ardindan mutlaka istenmeyen bir davranis yaptigi farkediliyor.Ne yapabiliriz ,nereye basvurabiliriz ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir pedagog ile gorusmeniz gerekir ihtiyac duyulursa psikaytra yonlendırılır

30 Ocak 2014 17:42