ta
Soru Sahibi
25 Nisan 2015 17:37

Sagittal T2A, sagittal T1A, aksiyel T2A MR sonucu

Hayırlı günler hocam, Boyun MR da intervertebral disklerde dejenerasyona sekonder yaygın sinyal kayıpları mevcuttur. C4-5 intervertebral diski düzeyinde spinal subaraknoid mesafeyi silen santral fokal disk protrüzyonu mevcuttur C5-6 intervertebral diski düzeyinde spinal subaraknoid mesafeyi silen anüler fissürün eşlik ettiği santral fokal disk protrüzyonu mevcuttur C6-7 intervertebral diski düzeyinde spinal subaraknoid mesafeyi silen santral fokal disk protrüzyonu mevcuttur şeklinde rapor verildi. Öneri ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı çalımalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Iyi bir merkezde Fizik Tedavi görmenizi öneririm. 3 mesafede fıtık Başlangıcı var.

25 Nisan 2015 19:21