AY
Soru Sahibi
7 Mart 2024 09:39

MR Sonucu

Merhaba hocam, annem yıllar önce kifoz ameliyatı olmuştu sırtı pilatinli ve yakın zamanda tutulup kalınca mr çekildi sonucunu rica etsem yorumlayabilir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Yasemin hanım merhabalar, annenize büyük geçmiş olsun dileklerimi lütfen iletiniz. Yalnız ameliyat olan kişilerin sadece raporlarına bakarak yorum yapmak yanlış sonuca götürür. Ayrıca ameliyat bölgesi daha yukarıda olduğu için oranın da kontrol amaçlı filmleri gerekir. Aşağısında bir adet kanal darlığı var. Eğer annenizin şikayetleri sadece buna bağlı ise mikro cerrahi ile çok kısa bir dokunuş sağlığına kavuşturur. Gelin, ne gerekirse yapalım

25 Mart 2024 22:10