Samsun Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) Doktorları

Uzm. Dr. Muammer GÜNDOĞDU

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)


Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi SAMSUN Samsun

Uzm. Dr. Adem AKKURT

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)


MEDİCANA INTERNATIONAL SAMSUN Samsun

Uzm. Dr. Abdurrahman AKBAŞ

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)


ABDURRAHMAN AKBAŞ CUMHURİYET MEYDANI, MECİT TURAN İŞ MERKEZİ NO:14, KAT:1 SAMSUN Samsun

Uzm. Dr. Murat ÇALIK

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)Sayfa : 1/1 | Toplam 4 kayıt bulundu.

Samsun Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) Hakkında Detaylı Bilgi

Samsun
Samsun ilinde Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) branşında bir doktor tercih edip detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda doktorların izleyebilir, makalelerini okuyabilir, online randevu veya randevu hattından alabilirsiniz.

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları); Genel olarak beyin, beyin sapı, omurilik, sinir sistemi ve kas hastalıklarıyla ilgilenen uzmanlık dalıdır. Epilepsi (sara), beyin damar hastalıkları, baş ağrısı, periferik sinir hastalıkları, kas hastalıkları, MS (multupl skleroz), ALS, baş dönmesi (vertigo), uyku bozuklukları gibi hastalıkların tanısı ve cerrahi dışı tedavisi bu branşın ilgi alanına girer. Bu konuda uzmanlaşmış doktorlara nörolog ya da beyin ve sinir hastalıkları uzmanı denir.

Bu uzmanlık alanı ait ilgi alanları

Alzheimer , Baş Ağrısı , Bayılmalar (Senkoplar) , Beyin kanaması-tümörler , Demans , Denge Bozukluğu , EEG , EMG , Epilepsi , Felç (İnme) , Genel Nöroloji , Horlama , Huzursuz Bacak Sendromu , Migren , Multiple Skleroz , Nevralji (Ağrı Spazmı) , Nöral Terapi , Nöropati (El Ayak Uyuşmaları) , Parkinson , Titremeler , Uyku Apne Sendromu , Uyku Bozukluğu , Vertigo (Baş Dönmesi) , Yürüme Bozuklukları