GB
Soru Sahibi
2 Kasım 2020 12:19

Zirkonyum kaplama

Hocam merhaba ben zirkonyum kaplama yaptırdım ama estetik görüntüsünü beğenmiyorum takma diş gibi duruyor nerdeyse ve soğuk bir şey içemiyorum ve dişlerden biri önde yapılmış gören herkeste anlıyor bunu değiştirebilme imkanımız varmı zirkonyum kaplama sökülüp düzeltilebilirmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Melih Şengül
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

merhaba sorunuzu geç gördüm kusura bakmayın. yapılan restorasyonların tatmin edici olmadığı ve bahsettiğiniz tarzda şikayetlerin olduğu durumlarda değişmeleri uygun olacaktır. *** *** ** den bize ulaşabilirsiniz

5 Nisan 2021 14:27