YH
Soru Sahibi
22 Mayıs 2020 21:46

Zirkon kaplama kırılması

Doktor bey merhaba, zirkonyum kaplama olan ön dişim kırıldı. Estetik olarak çok kötü duruyor ve güldüğümde gözüken tüm dişlerim tek parça olduğu için kaplamanın dökülmeden yapılması lazım sanırım. Çok kötü bir görüntüsü var whatsaptsn fotoğraf da atabilirim. Çıkarmadan tedavisi mümkün müdür??

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Melih Şengül
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

kırığın durumuna göre tamirii yapılabiliyor ve başarılı sonuçlar alabiliyoruz. bazen zirkonyum altyapı komple kırık oluyor o durumda değişmesi gerekir. fotoğraf yollayabilirsiniz tabi. *** *** ** sağlıklı günler

3 Haziran 2020 10:38