ÖM
Soru Sahibi
24 Mart 2020 10:03

Zirkonyum diş yamukluğu

Öncelikle merhaba Dişlerimin hepsini zirkonyum yaptırdım ve geçici yapıştırıcıyla yapıstırıldı bi süre kullanmam istenildi Ama önden 5 dişim dışarı doğru olmus onları içeri dogru aldırmak istiyorum yapılması mümkün mü ve bunun için hangi işlemin yapılması lazım saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Orhan Öztoprak
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhabalar Proteziniz gecici yapistirilmasi iyi olmus bu durum goz onune alinarak. Hekiminize bu sorununuzu paylasirsaniz, teknisyen arkadas dislerin pozisyonlarini ya bastan yaparak veya olan zirkonyumu duzelterek cozecektir. Yeni disleriniz hayirli olsun

24 Mart 2020 14:33