GO
Soru Sahibi
6 Mart 2020 11:07

zencefil hakkında

Merhaba bir suredir soguk algınlıgı, nezle ve halsizlik yasıyorum, ogrendiğim kadarıyla zencefil bu sorunlara iyi gelen bir bitki imiş... bu dogru mu? ayrıca nasıl kullanmam gerektiğine dair detaylı bilgi edinemedim... çiğ mi yenmeli? kuru zencefil alıp cay mı yapılmalı? yoksa piyasadaki ballı karısımlar mı tuketilmeli? lutfen yardım edin...iyi çalısmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabar, oncelikle zencefil antiviral etkiye sahip oldugu icin bu gibi sureclerde kullanilmasinda fayda var. caylariniza katabilir veya bal limon zencefil karistirip tuketebilirsiniz. Daha saglikli bi beslenme bilgisi icin randevu alabilirsiniz. saglikli gunler dilerim.

27 Ekim 2020 08:04