KY
Soru Sahibi
10 Kasım 2020 22:12

Yürüme engelli

Hayırlı akşamlar hocam. Kardeşim 2018 yılında trafik kazası geçirdi beyin kanaması geçirdi ve bilinci bir müddet kapalıydı şimdide tam yerine gelmedi. Şuanda yuruyemiyor fizik tedavisi alıyordu ama pandemiden dolayı hastaneler ara verdi. hocam geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında yapılabilecek bir tedavi var mı

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Huleyde Şenlikci
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Öncelikle çok çok geçmiş olsun. Ben geleneksel ve tamamlayıcı tıpta ağrıya yönelik uygulamalar yapıyorum. Ağrı açısından yardımcı olmamı isterseniz hastayı değerlendirebilirim.

10 Kasım 2020 22:52