lb
Soru Sahibi
24 Nisan 2020 00:00

Tsh ve iyot

Selam hocam.ilk iyot testi yaptırdığımda iyot 50lerdeydi.sonra günde iki damla olarak kullandım.ama devamında kendi kafama damlaları çoğalttım ve tsh çok yükselmişti.bende kestim.aylar sonra 1 aylığına günde 1 damla kullandım ama yine tsh çok yükselmişti.bunun nedeni nedir?günde 1 damla bile tsh yi çok yükseltiyor.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Huleyde Şenlikci
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Geçmiş olsun, bahsettiğiniz durumla ilgili bir endokrinoloji uzmanının düzenli takibine ihtiyacınız var. Sağlıcakla

28 Nisan 2020 14:47