AG
Soru Sahibi
20 Mart 2020 16:03

Yukarı çilan testis

Merhaba 3 buçuk yasinda oğlum yaklaşik 2 hafta once kasığinda şişlik fark ettim coçuk doktoruna görürdum ultrasyon istedi ve sağ testissin izlem sırasında yukarı ciktiği izlenmiş doktor acil bisey olmadiğini soyledi ilerde bi cocuk cerahisine göster dedi içim hic rahat deyil yardimci olurmusunuz sörekli yukarda deyil şişlim sadece sağ tarafta

1 cevap
Cevaplar (1)
Yrd. Doç. Dr. Ahmet Güngör
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Merhabalar öncelikle geçmiş olsun mevcut şişlik bit kasık fıtığı olabileceği gibi yumurtanın yukarı kaçması ile de olabir ayrımı yapmak için muayene şart , poliklinik muayenesi ile sorular netleşecektir ; tekrardan çok geçmiş ol

24 Mart 2020 15:14