UO
Soru Sahibi
8 Eylül 2021 20:16

Penis başı sağ testis damarında hafif şişlik varikosel belirtisi mi ?

Merhaba hocam ben 23 yaşındayım 2 ay önce penisimde baş kısmının en sonu ve hemen alt çıkıntıda halka şeklinde şişlik oluşmuştu karnıbahar gibi ama damar gibi kablo şeklinde biraz bu geçti aslında 10 günde ama şimdi tekrardan oluştu hocam ve sağ testisin damar gibi sarkan kısmında hafif şişlik var solda hiçbirsey yok hocam varikoselden korkuyorum çocuğum olmaz mı buna yakalanirsam ki boşalmayı denedim her şey normal gibi şu anlık çok sertlesince hafif sızlama yapıyor okadar. Saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Yrd. Doç. Dr. Ahmet Güngör
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

Merhabalar yaş itibari ile Üroloji bölümüne başvurman gerekir, varikosel olabilir doopler yapmak lazım çok geçmiş olsun

17 Eylül 2021 08:27