AY
Soru Sahibi
13 Eylül 2020 16:56

Yeni evli bayan

Merhabalar ben henüz 3 haftalık evliyim ama hala eşimle karı koca olamadık bende ne zaman bu konu açılsa bir korku bir stres gerilme oluyor yaklaşmasına denemesine bile izin veremiyorum sankı bir yerım yırtılacak kopacakmış canım çok yanacakmış duygusu belkı daha çok yenıyız ama deneme bile yapamıyoruz benim tavrım yüzünden lütfen bir akıl verin🙏

1 cevap
Cevaplar (1)

Bununla ilgili sizinle çalışıyor olmamız gerekiyor. Öncellikle altta yatan nedenleri bulup korkularınızla baş etmenizi sağlamalıyoz.

21 Mayıs 2021 09:48