AA
Soru Sahibi
3 Şubat 2009 21:15

Yaklaşık bir yıl önce üzerimi değiştirirken kalp atışlarımın derinin üzerin

Yaklaşık bir yıl önce üzerimi değiştirirken kalp atışlarımın derinin üzerinden gözüktüğünü farkettim bu benim moralimi bozdu.sonra bir doktora danıştığımda bana bunun zayıf olduğum için normal olduğunu söyledi.O günden sonra bana hep göğsüm ağrıyormuş gibi gelmeye başladı.2-3 ay sonra bu durumu az da olsa atlattım.Bu ağrıları nadir hissetmeye başladım.Bazen eğildiğimde zıpladığımda da olabiliyor.En son dün evde bu ağrıyı hissettim kalbim dk da 120 civarı atıyordu.

1 cevap
Cevaplar (1)

Basit bir kalp ultrasonu ile (EKOKARDİYOGRAFİ) kalbinizde sorun var mı yok mu anlaşılır...

4 Şubat 2009 13:52