MS
Soru Sahibi
11 Ocak 2011 19:26

merhaba Hakan bey...ben 26 yaşındayım..baş dönmesi şikayetlerim vardı kbb v

merhaba Hakan bey...ben 26 yaşındayım..baş dönmesi şikayetlerim vardı kbb ve nörolojiye gittim bişey çıkmayınca kardiyolojiye sevkettiler..mitral kapakta kaçak olduğu söylendi..kalbimde batmalar oluyordu zaman zaman...beloc ilacını verdi dr.son 3 gündür kalbim ince ince bir batma var...taşikardimde oluyor..bazen kalbimi dışarıda atıyormuş gibi hissediyorum...kaçak küçükmüş önemsencek bişey değil dedi dr.ameliyat olacak boyutta değilmiş...sizce bir kaç gündür olan ağrılarım ciddi bişey olabilirmi

1 cevap
Cevaplar (1)

Mitral yetmezlik (kaçak) ciddi değilse önemli değil. Size önerilen hapın faydası olur. Şikayetinizin olduğu dönemlerde kullanın. Yaşınız çok genç. Hayatın tadını çıkartın...........

19 Ocak 2011 12:19