OM
Soru Sahibi
16 Aralık 2010 00:24

merhaba hocam, ben 30 yaşındayım ve bende mitral yetmezliği var derecesi 1

merhaba hocam, ben 30 yaşındayım ve bende mitral yetmezliği var derecesi 1, bu arada bende konsntrasyon eksikliği vardı bu needenle psikiyatriye gittim bana ritalin tavsiye etti. ritalin kullanırsam bendeki mitral yetmezliğine etkisi ne olur. teşekkür ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

İlaçla hastalık arasında ilişki yok. Zaten sizin kalbinizde de ciddi bir problem yok...

16 Aralık 2010 15:53