6 Haziran 2022 15:11

Yağlı hilusu lenf

Hocam merhebalar ben usg cektirdim boyle bir sonuc cikti sag segment 2bde 25x9 mm boyutlu santral yağlı hilusu silinmis lap izlenmistir . Posterior bolgedede 10X5 mm boyutlu santral yağlı hilusu silinmis lenf nodu izlenmistir diyor acaba kotu bir durummu cevaplarsaniz cok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Deniz Demir
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba öncelikle geçmiş olsun . Sadece tahlile bakarak yorum yapmak yanlış olur.

7 Haziran 2022 14:12