EB
Soru Sahibi
7 Şubat 2017 21:34

wilson hastalığı

Hocam merhaba. Bir sorum olacaktı. Benim ablamın 7 yaşındaki çocuğunda wilson hastalığı çıktı. Ömür boyu ilaç kullanacak. Ablam ve eniştem taşıyıcı çıktılar. Ben doğmadan vefat eden 3 dayımdan sonuncusu sirozdan vefat etmiş. Ben wilson hastalığı taşıyıcısı olup olmadığıma dair hastanenizde muayene olmak istiyorum. Fakat yakın zamana kadar wilson tespiti için genetik laboratuvarında muayene yapılmıyormuş. Acaba tekrar başlandı mı öğrenmek istedim. Saygılar.

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba, Ankara Numune EAH Genetik Laboratuvarında Wilson gen analizi yapıyoruz MHRS den veya *** *** ** dan randevu alarak Tıbbi Genetik bölümünde muayene olabilirsiniz. Geçmiş olsun

10 Şubat 2017 09:36
EB
Soru Sahibi

Cok tesekkur ederim hocam.randevumuzu aldik.

11 Şubat 2017 14:29

4 Mayıs 2017 10:59