AE
Soru Sahibi
19 Eylül 2022 16:15

Vücutta sallanma hissi

Hocam merhabalar. Benim vucudumda sürekli deprem oluyormus gibi bi sallanma hissi var sanki biri beni ittiriyoe.gibi oluyo bazen. Panik bozukluk hastasiyim lustral kullaniyorum. Asiri terlemem de bu sallanma hissi hergun tum gun boyunca oluyor nerdeyse acaba psikolojikmi nörolojik bir durum olabilir mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Deniz Demir
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba, Titreme hissi, goz kararmasi, yer altimdan kayiyor hissi, psikolijik yada norolojik kökenli olabilir. Vertigo dedigimoz etrafin donmes sikayeti daha cok kulak ile ilgili olabiliyor. Gecmis olsun

20 Eylül 2022 19:34