av
Soru Sahibi
17 Mayıs 2016 11:29

varikoselllll

Merhaba hocam 15 yasindayim....doktora gittim tetkikler yapilmadi eliyle dokunarak muayene etdi sol tarafimda varikosel var amelyat gerekir dedi....Varikoselin tedavisi olamazmi??biz guvenmiyoruz burdaki doktorlara(Azerbaycandan yaziyorum)LUTFEN ACILEN CEVAB YAZARMISINIZ tesekkuler

1 cevap
Cevaplar (1)

Senin gibi adölosan çağda varikoseli olan hastalarda eğer belirgin varikosel varsa ameliyat gerekebilir. Hafifse olmaya gerek yok. Elle muayene yeterlidir deneyiml, bir doktro tarafından

8 Kasım 2016 22:55